Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się kluczowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają także swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich także ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu.
Otwieracz do klipsów typu GOLF doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to de facto fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, aby błyskawicznie ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za około sto zł, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę świetny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego.

Zobacz więcej: magnes 12000GS .