Nowa gra wyścigowa 

Każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich właściwym kumplem w nielegalnym wyścigu. Na pewno nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, by wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są natomiast w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Niestety, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są w pełni niedostępne, gdyż jest to nielegalne , a ponadto nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w realnym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie mężczyzn, szczególnie te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic zaskakującego, gdyż ściganie się z komputerem bardzo szybko się nudzi i każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a właściwie każdy street race jest całkowicie inny. Ciężko jest także ocenić poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. Jeżeli już więc od dawna marzyliście o sprawdzeniu swoich sił w wyścigu ulicznym to warto uruchomić odpowiednią grę na swoim laptopie lub komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pośród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość potencjalnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Polecamy: street race.